Чому не можна святкувати день народження заздалегідь

Пам’ятаєте, як кожен з нас в дитинстві чекав настання свого дня народження? Ми хвилювалися, з нетерпінням хотіли побачити довгоочікувані подарунки. Іноді ми раділи подарункам, іноді засмучувалися від того, що нам подарували не те, що ми замовляли. Але, не дивлячись на всі подарунки і всі радощі цього хвилюючого дня, для кожного з нас залишалося загадкою, чому не можна день народження відсвяткувати раніше? Однак, на подібні питання нам найчастіше відповідали простим словом – не можна. У багатьох і в дорослому житті це питання залишилося.

Отже, в чому ж справа – в забобонах, в традиціях або у чомусь ще? Насправді, «заборона» на святкування дня народження раніше лежить у нашій глибокій історії.

У давнину вважалося, що в день народження іменинника відвідують не тільки люди, які нині живуть, але й духи померлих родичів, а також темні духи / сили. Вважалося, що якщо святкувати день народження раніше, то на твоє свято не зможуть потрапити духи родичів. Вони не зможуть повеселитися і порадіти за тебе. А ось темні духи навпаки можуть нашкодити тобі.

Якщо звернути увагу на деякі із старовинних писань, то можна помітити і більш радикальний результат раннього святкування. У разі якщо людина відсвяткувала день народження раніше, то вона може не дожити до реального дня народження.

Чи варто переносити святкування, справа суто особиста. Але чи варто зайвий раз гнівити вищі сили? Адже, згідно з віруванням, у свій день народження людина найбільш ослаблена, схильна до хвороб і неприємностей типу нещасних випадків.

Джерело verano.rv.ua