Чим замінити каву вранці: 5 корисних напоїв для бадьорості

Якщо ви не можете або не хочете пити каву, існує багато інших напоїв, які здатні зарядити вас енергією зранку. Ось кілька чудових альтернатив каві.

1. Какао

Гарячий шоколад є однією з найпопулярніших альтернатив каві у всьому світі. У какао значно менше кофеїну, зате більше кальцію, магнію, заліза та інших корисних речовин. Він також багатий вітамінами. Какао бадьорить ефективніше, ніж кава, і меланін, що міститься у ньому, захищає вашу шкіру від сонця.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

2. Чайний гриб

Колись у багатьох квартирах можна було знайти трилітрову банку з чайним грибом. Цей забутий напій містить кофеїн, теобромін і теофілін, які разом дають м’яку та тривалу бадьорість. Це відмінна альтернатива каві, яка допоможе вам залишатися активним протягом дня.

3. Відвар китайського лимонника

Відвар лимонника має дивовижну здатність відновлювати енергію навіть після важкої роботи. Він корисний для гіпотоніків, оскільки підвищує тиск. Однак вагітним жінкам цей напій протипоказаний. Лимонник заряджає бадьорістю на весь день.

4. Молочна сироватка

Натуральний енергетичний напій можна приготувати з молочної сироватки, яка утворюється при нагріванні кислого молока. Хоча на вигляд цей напій може здатися не дуже апетитним, він чудово бадьорить завдяки високому вмісту солей магнію, що зміцнюють нервову систему та допомагають при стресі.

5. Імбирний напій

Імбирний напій має безліч корисних властивостей. Він допомагає при застуді, розладах травлення, зайвій вазі та високому тиску. Готуйте ранковий напій, додаючи до імбиру скибочку лимона та ложечку меду. Такий відвар поставить на ноги навіть найзапеклішого “соню”.

Спробуйте ці альтернативи і оберіть той напій, який найкраще підійде вам для бадьорого початку дня.

фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!