Дані про 6 тисяч демобілізованих Дніпропетровщини – вже у єдиному реєстрі бійців АТО

Єдина база даних демобілізованих Дніпропетровщини поповнюється новими іменами. На сьогодні у ній інформація про понад 6 тисяч бійців. Робота триває. Всього додому повернулися вже 12,6 тисяч військових. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Дніпропетровщина першою в країні почала створювати таку базу. Її наповненням займається Центр допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації. Щотижня сюди звертаються від 50 до 100 чоловіків, – розповів Валентин Резніченко. – Єдиний реєстр демобілізованих дозволяє систематизувати дані, працювати на випередження у наданні військовим необхідної допомоги. Боєць отримує всі пільги, на які має право. Навіть, якщо про них не просив чи просто не знав».

У базі – детальна інформація про кожного демобілізованого: ПІБ, адреса, контактний телефон, склад сім’ї, де і коли проходив службу, на які пільги має право, які з них вже отримав. Окрема вкладка – «звернення». У ній дата звернення до Центру допомоги, реєстраційний номер, статус проблеми – вирішена чи ні.

Центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00 за адресою: м Дніпропетровськ, пр. Поля, 1 (Дніпропетровська облдержадміністрація), каб. 105. Тел. 742-86-62.

Загалом з початку АТО на захист країни стали близько 22 тисяч чоловіків Дніпропетровщини, 12,6 тисячі з них вже повернулися додому.

Добавить комментарий