Скільки у Дніпрі офіційно хворих на коронавірус

За минулі вихідні у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцй звернулося 20 осіб. Станом на 15 червня у місті офіційно зафіксовано 466 випадків захворювання на коронавірус. 344 людини вже одужали. Восьмеро пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Троє людей перебувають під апаратами штучної вентиляції легень. Наразі маємо 202 негативні відповіді від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 15 червня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Жанна Нефьодова.

Вона зазначила, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 1502 виїзди та оглянули 4917 осіб, у 340 з них виявили COVID-19.

«Ми багато знаємо про збереження фізичного здоров’я, але нагадую вам, що необхідно берегти і психічне. Дозвольте собі більше відпочивати, спати не менш ніж вісім годин на добу та отримувати більше позитивних емоцій. Споживайте більше рідини та дотримуйтесь правильного режиму праці та відпочинку. Також не забувайте про засоби індивідуального захисту та миття рук. Бережіть себе та будьте здорові!», — зазначила Жанна Нефьодова.