Держава надасть 10 мільйонів на кіно за романом Андрія Кокотюхи

Державне агентство України з питань кіно на 50% профінансує повнометражний ігровий фільм «Червоний»  Зази Буадзе за романом Андрія Кокотюхи. На цьому наголосив голова Держкіно Пилип Іллєнко, повідомляє «Укрінформ».

«Ми горді повідомити, що підписали договір на державну фінансову підтримку виробництва фільму “Червоний” режисера Зази Буадзе за романом і сценарієм Андрія Кокотюхи. Внесок з боку Держкіно – 10 мільйонів гривень, це 50% бюджету. Я дуже радий, що це буде фактично копродукція з нашими європейськими партнерами, і хотів би підкреслити, що цей фільм має надзвичайно актуальну для нас тему – він подає образ нового українського героя, який здатний кидати виклик обставинам і перемагати. Фільм висвітлює дуже важливу для нас історичну тему», – сказав Пилип Іллєнко.

Проект є спільним виробництвом компанії ТОВ «ІнсайтМедіа» продюсерський центр (Київ), Одеської кіностудії  та кінокомпанії АRTBOX (Вільнюс, Литва).

Зазначимо, за жанром фільм – історичний бойовик. В його основі історія двох українців, які воювали за батьківщину по різні боки барикад: Червоний – в УПА, Гуров – у Радянській армії. Доля зводить їх у радянському концтаборі, де вони піднімають повстання.

Залишити відповідь