Держкіно запускає конкурента «Трансформерів»

В Україні запускається у виробництво дитячий фантастично-пригодницький повнометражний фільм «Бобот». Про це повідомив голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко, передає  «Укрінформ».

«”Бобот” – це дитячий фільм. І ми покладаємо на нього великі надії, тому що це та ніша фільмів для сімейного перегляду, яка є для нас найбільш цікавою і якій в останні роки не приділялося достатньої уваги.  Ми сподіваємося, що цей фільм матиме шлях до глядача, вийде в широкий прокат, і не тільки в Україні, що фільм матиме фестивальну долю», – сказав Пилип Іллєнко.

Він зазначив, що частка державного фінансування становить 10 млн гривень, а загальний бюджет фільму – 20 млн грн.

Фронтмен гурту ТНМК Фагот (Олег Михайлюта), який писатиме музику до стрічки, вважає, що «Бобот»  може бути першим українським фільмом, який матиме продовження, а може, навіть стане і серіалом.

Режисер фільму Максим Ксьонда розповів, що Бобот буде одним із персонажів. «Історія базується на стосунках двох підлітків – хлопчика і дівчинки. Один із них вихований, як Мауглі, “інопланетянами”, другий – у тепличній атмосфері. Ми хочемо їх подружити, щоб їхні світи перетнулися, і ми побачили, що не все у світі чорне і біле, що є різні варіації кольорів. Цю історію про спасіння світу ми хочемо наділити суто людськими, дитячими емоціями», – сказав режисер.

У фільмі, крім дітей і Бобота – ходячого трансформатора, схожого на людину, який допомагає людям рятувати світ, є й інші цікаві персонажі – божевільний професор, ворон, що розмовляє, інші трансформатори і люди, вдягнуті як інопланетяни, що маскуються під бомжів.

Початок зйомок «Бобота» планується на кінець весни – початок літа 2016-го. Сам фільм хочуть презентувати до кінця наступного року.

Добавить комментарий