Диплом переможця фотоконкурсу – у бібліотекаря з Широкого

Нещодавно у Дніпрі на обласній нараді директорів центральних бібліотечних систем та завідувачів бібліотек були озвучені результати проведення регіональної кампанії «Дмитро Яворницький – ім’я, овіяне легендами». В її рамках у кожній бібліотеці нашої області з лютого по вересень поточного року проводилися різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію творчості видатного українського історика.

Зокрема, в Широківській районній бібліотеці була оформлена книжкова експозиція на тему «Козацький романтик Дмитро Яворницький». Вельми захопливим був молодіжний квест «Кам’яні баби в парку ім. Т.Г. Шевченка». Також надзвичайно цікавим та пізнавальним був краєзнавчий захід, присвячений творчій дружбі історика Дмитра Яворницького та художника Іллі Рєпіна. Крім того, працівники районної бібліотеки організували заочну подорож до Кобильної балки, овіяну легендами про козаків та їхні славні діяння.

Слід зауважити, що широчани активно й охоче долучилися до фотоконкурсу «Дніпропетровщина читає Дмитра Яворницького», який проходив у рамках вищезгаданої кампанії. Світлин було створено чимало. Майже всі ці роботи були представлені на фотовиставці, яку можна було побачити в стінах районної бібліотеки.

Приємно, що деякі наші світлини на обласному конкурсі були названі кращими. Зокрема, переможцем фотоконкурсу «Дніпропетровщина читає Дмитра Яворницького» визнано завідувача краєзнавчого сектору нашої бібліотеки Світлану Курочку. Свідченням цього є Диплом Дніпропетровської бібліотечної асоціації, який був вручений Світлані Іванівні, як переможцю конкурсу.

За організацію та активну участь у фотоконкурсі Подякою асоціації був нагороджений і ввесь колектив районної бібліотеки на чолі з директором Лілією Бондарчук.

Володимир Книга, бібліограф РКЗ «Широківська районна бібліотека»

Добавить комментарий