Діти з Кам’янського перемогли на обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції

Стали відомі результати обласного етапу експедиції «Моя Батьківщина – Україна» 2016 року. На конкурс надійшла 91 робота за шістьма напрямами з 9 міст та 18 районів області. Із 7 робіт, представлених пошуковцями Кам’янського, 4 здобули перемоги, повідомляє департамент з гуманітарних питань міської ради.

За підсумками конкурсу, диплом переможців I ступеня отримали учні СЗШ № 25  Мурман Слинько та Кирило Шекк за роботу «Кроки поступу до сонячної енергетики» (керівник Сегеда А.);  II ступеня – учні СЗШ №28 Олександра Тарасенко, Олена Сметська та Сергій Сорокін за роботу «Я вижив, бо вірив…» (керівник Бублейник Н.); III ступеня –  учениці СЗШ №10 Маріам Степанян, Софія Кошель і Катерина Фесан за роботу «Олександр Поль – степовий Колумб Дніпропетровщини» (керівник Бєлянінова А.) та учениця СЗШ №4 імені А.С.Макаренка Анастасія Колесник за роботу «Сувенірна лялька-мотанка» (керівник Носкова Л.).

Роботи переможців обласного  етапу рекомендовані до участі у Всеукраїнському етапі експедиції «Моя Батьківщина – Україна».

 

Добавить комментарий