У стародавньому селі на Дніпропетровщині побудують дитсадок (Фото)

У селі Старі Кодаки Дніпровського району розпочато будівництво сучасного дитячого садочка. Дошкільний заклад з’явиться там вперше в історії. Підрядники вже викопали котлован, облаштовують основу під фундамент. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Старі Кодаки – стародавнє село у Дніпровському районі. Нині там проживає близько 2 тис. людей. Дитячого садка у місцевих мешканців не було ніколи.

«Найближчий садок – за 7 км. Батькам доводиться везти дітей автобусами та маршрутками – це дуже не зручно», – сказав мешканець села Старі Кодаки Микола Костів.

Тому було вирішено «з нуля» будувати сучасний двоповерховий садочок. Підрядники вже вирили котлован, підготували поверхню для основи під фундамент.Будівля буде теплою, енергозберігаючою та яскравою. Внутрішні приміщення – затишними і комфортними. Поряд зведуть ігровий майданчик, висадять дерева та кущі.

«Дитсадок буде дуже красивий, двоповерховий, матиме автономну котельню на альтернативному паливі», – зазначив директор Старокодацької школи Віктор Юнашев.

Садок прийме 80 дітей.