Дніпро активно готується до свят

Дніпро активно готується зустрічати Новий рік та Різдво. Насичена програма, красуні-ялинки та чимало сюрпризів очікують містян.

Тож, 24 грудня урочисто запалають вогники на центральній ялинці Дніпра на площі Героїв Майдану. До речі, 28-мет­рову красуню прикрашає понад 300 іграшок. Ялинку підсвічуватимуть близько 10 тис. ліхтариків. Цього ж дня тут розпочне працювати і Новорічне містечко.

А 25 грудня видовищною виставою відкриється єдина в місті ялинка з натуральної хвої та з обертальним механізмом, яку встановили у парку Глоби. Крім того, цьогоріч уперше в своїй історії Дніпро зустрічатиме Європейське Різд­во.

Також, 25 грудня о 18.00 на площі Героїв Майдану відбудуться театральні виступи, а маленьких дніпрян навчатимуть декорування новорічних іграшок і розпису імбирних пряників.

У ніч із 31 грудня на 1 січня на центральній площі працюватимуть аніматори та виступатимуть музичні гурти. Мерія закликає у цей час відмовитись від салютів. А вже у перший день нового року в центрі міста всіх охочих пригощатимуть гарячим бульйоном.

2 січня на площі відбудуться марафон Дідів Морозів, футбольний фристайл і веселі естафети.

7 і 8 січня в центрі триватиме етнофес­тиваль «Різдво в Країні мрій», на якому виступатимуть відомі українські гурти — «Танок на майдані Конго» («ТНМК»), «Воплі Відоплясова», а також «Жадан і собаки», Atmasfera, «Вертеп», Діля, Joryj Kloc, «Бурдон».

На Старий новий рік — 13-15 січня — на площі Героїв Майдану всі зможуть побачити видовищний парад мімів і ходулістів у супроводі оркестру.

ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ

У парках імені Писаржевського та Володі Дубініна уперше влаштують новорічні розваги для дітей. Зокрема, 25 грудня там офіційно відкриються ялинки. До 19 січня для дітей триватимуть різні розважальні програми, конкурси, вікторини, розваги.

НАТАЛІЯ РУДА

Добавить комментарий