Дніпро — не гірше Львова

Наше місто найближчим часом може стати культурним осередком для туристів. Наразі представники мерії та не байдужі громадяни працюють над туристичним концептом.

Туристів потрібно привабити, а потім зацікавити, вважають розробники даного проекту. Отже, аби про нас почули за межами регіону, маємо проводити масштабні культурні заходи, як, наприклад, міжнародний джазовий фестиваль «Джаз на Дніпрі» або ж етнофестиваль «Самара-Дніпро-фест», які нещодавно відбулись у мегаполісі та на його околицях.

«Створення туристичної привабливості міста завжди відбувається за класичною формулою. Спочатку проводиться певна знакова подія, що зацікавлює містян і частково залучає мешканців інших регіонів. Наступного року організатори всі зусилля спрямовують на те, щоб максимально збільшити потік людей та географію гостей. Так діяли всі міста Європи та успішний сього­дні Львів», — зазначив розробник туристичного концепту Володимир Панченко.

Також він додав, що на цьому зупинятися не варто, мегаполіс має пульсувати. Тож необхідно створити сітку подій і, якщо, наприклад, у році є 50 тижнів, то в ній має бути 50 цікавих заходів на всі смаки. На сьогодні вже розроблено два шляхи для поціновувачів подорожувати та дізнаватися щось нове. За словами Володимира Панченка, один із таких напрямків «Дніпро — місто трьох фортець». Ця концепція досить давня, наразі вона просто набуває практичного використання. Ще одна цікавинка — «Парк радянського періоду», до якого, до речі, найчастіше хочуть потрапити іноземні гості. Над іншими можливими шляхами наразі працюють чимало однодумців, які долучилися до створення туристичного концепту Дніпра.

ДАР’Я МИРОШНИЧЕНКО

Добавить комментарий