«Дніпро» програв «Сент-Етьєну»

Футболісти дніпропетровського «Дніпра» зазнали другої поспіль поразки у груповому турнірі Ліги Європи УЄФА. Тепер минулорічні фіналісти цього турніру мають лише примарні шанси на вихід у плей-офф нинішнього розіграшу.

У виїзному матчі четвертого туру команда Мирона Маркевича, як і два тижні тому, поступилася французькому «Сент-Етьєну». Цього разу — із розгромним рахунком 0:3, повідомляє Укрінформ.

Першого успіху господарі досягли наприкінці першого тайму — на 38 хвилині після подачі Роберта Берича м’яч забив Кевін Монне-Паке. Після перерви помилками захисту «Дніпра» скористалися той же Берич (52) та Ромен Амума (65).

В іншому поєдинку групи G норвезький «Русенборг» програв італійському «Лаціо» — 0:2.

У наступному турі 26 листопада «Дніпро» в Римі зустрінеться з «Лаціо», а «Сент-Етьєн» поїде у Тронгейм до «Русенборга».

Турнірне становище: «Лаціо» — 10 очок, «Сент-Етьєн» — 7, «Дніпро» — 4, «Русенборг» — 1.