Митці, науковці та школярі напишуть диктант національної єдності. Приєднуйтеся й ви!

Наступного тижня науковці, митці, школярі та всі охочі напишуть диктант національної єдності. Таким чином відзначатимуть День української писемності та мови. Приєднатися та перевірити власні знання зможе кожен бажаючий. Для цього достатньо буде увімкнути радіо або телевізор. На справжніх грамотіїв, які напишуть диктант без жодної помилки, чекають призи.

День української писемності та мови відзначають диктантом вже п’ятнадцятий рік поспіль. Цьогоріч його транслюватимуть не лише по радіо, а й по телебаченню. Як і завжди, спеціально підготований текст читатиме відомий лінгвіст та радіоведучий Олександр Авраменко.

В аудиторії Київського національного університету диктант слухатимуть та писатимуть почесні гості – політики, митці, науковці, громадські діячі та двадцять найкращих учнів київських шкіл. Не виходячи з дому до акції долучаться всі охочі мешканці країни та українська діаспора з різних куточків світу. Цьогоріч диктант напишуть навіть у китайських містах Шанхай і Тяньшоу.

Перевірити свої знання, зазначають організатори, може кожен бажаючий. Для цього достатньо 9 листопада об 11.00 увімкнути перший канал Українського радіо або телеканал «UA.Перший». Диктант складатиметься зі 160-170 слів. Для перевірки слід надіслати його протягом двох днів на адресу Українського радіо: 01001, Київ-1, вул. Хрещатик, 26.

Для переможців, які напишуть диктант без жодної помилки, підготовлені спеціальні призи – книги з авторськими автографами. А от Київський національний університет подарує декому із переможців «Кобзар» Т. Шевченка. Цю книгу щороку видають з новим художнім оформленням.

Добавить комментарий