Дніпро відзначає Міжнародний день захисту дітей (фото)

Майже 3 тисячі дніпрян завітали на наймасштабніше свято міста до Дня захисту дітей. У місті пройшло понад 65 заходів. Наймасштабніше святкування відбулося в Молодіжному парку, що в Новокодацькому районі. Від імені мера Дніпра Бориса Філатова гостей свята привітала його заступниця Світлана Єпіфанцева.

День захисту дітей_Дніпро

День захисту дітей_Дніпро

День захисту дітей_Дніпро

Близько двадцяти розважальних майданчиків із безкоштовними атракціонами та аніматорами працює в парку. Діти та батьки взяли участь у творчих конкурсах і спортивних естафетах. Малечу також пригощали морозивом і солодкою ватою. На алеях парку розмістили експозиції дитячих малюнків і виставку досягнень міських будинків творчості. Маленькі містяни малювали картини й на асфальті.

День захисту дітей_Дніпро

День захисту дітей_Дніпро

«Перший день літа розпочався дуже яскраво. Приємно бачити так багато щасливих дитячих облич і щирих посмішок. Бажаю вам, дорогі діти, щоб ваше літо було таким же яскравим та насиченим. Батькам зичу міцного здоров’я. Дякую за ваших чудових дітей», – сказала заступниця Бориса Філатова.

День захисту дітей_Дніпро

Для гостей свята організували майстер-класи з петриківського розпису. Батьки та діти від насиченої програми у захваті.

«Дуже круто. Стільки всього! Хочу спробувати все, що тут є, і покататися на атракціонах. Класне свято. От би щодня таке», – ділиться враженнями маленький Артем.