Вперше за багато років мешканці одного з мікрорайонів поспілкувалися з Дніпродзержинським міським головою

У четвер, 24 березня, в приміщенні школи № 42 вперше за багато років відбувся сход мешканців за участю Дніпродзержинського міського голови. Охочих безпосередньо поспілкуватися з керівником міста і поділитися наболілими питаннями було багато. У залі не було вільних місць. Розмова жителів із владою вийшла довгою і досить продуктивною.

Відкриваючи сход, Андрій Білоусов повідомив, що це – перша така зустріч із тринадцяти, які місцева влада має намір провести у всіх куточках Дніпродзержинська, з них 5 – на території Баглійського (Південного) району. Говорячи про те, чого вдалося досягти, Білоусов відзначив відкриття одного з кращих в Україні Центрів надання адміністративних послуг і запевнив, що вже в травні філія Центру запрацює в будівлі Баглійської районної адміністрації. Також міський голова розповів про створення аварійної служби і про те, що в подальшому планується за рахунок бюджету розпочати ремонти житлового фонду. Почалися позитивні зміни в роботі комунального підприємства «Трамвай», до кінця року планується збільшити кількість вагонів, що виходять на лінії, до 30. Ведеться робота з обласною владою, є попередня домовленість про виділення близько 100 мільйонів гривень на ремонт понад 50 доріг в Дніпродзержинську, зокрема на ряд вулиць у Баглійському районі, на Соцмісті та «БАМі». На сьогоднішній день у місті не працюють близько 100 ліфтів, в 2016 році планується відновити 45, і протягом двох років вирішити цю проблему, яка турбує мешканців протягом останніх 20 років. Також у поточному році планується відновити освітлення на 40 вулицях, список зараз уточнюється. Крім того, в місті триває місячник із благоустрою, і з завтрашнього дня бригади почнуть працювати й на «БАМі».

Далі розмова перейшла у формат питань і відповідей. Більшість жителів побачили зміни на краще: і роботу нової аварійної служби, і вивіз сміття, і відновлення освітлення, і ремонт ліфтів. Не раз у залі звучали слова подяки на адресу міського голови та його команди за позитивні зміни. Але проблеми, накопичені за багато десятків років, звичайно ж, турбують жителів – дороги, дахи, ліфти, затоплені каналізаційними стоками підвали, загроза зсувів. Що стосується підтоплення, міський голова розпорядився безкоштовно надати мешканцям «БАМу» саджанці дерев, які будуть висаджені під час суботників з 16 по 23 квітня, щоб зміцнити ґрунт.

Говорили про незаконну торгівлю алкоголем, про пияцтво молоді, про крадіжки і бездіяльність поліції. Голова адміністрації Баглійського району Світлана Колісніченко зазначила, що для поліпшення криміногенної ситуації найближчим часом у будинку № 47 по вулиці Дунайській буде відкрито опорний пункт, а начальник Баглійського відділу поліції взагалі пообіцяв, що з квітня територію Дніпродзержинська, в тому числі й «БАМу», будуть патрулювати поліцейські з Дніпропетровська. Були й питання стосовно монополістів, які часто діють абсолютно не в інтересах споживачів, — «Міськгазу» і «Дніпрообленерго». Говорили мешканці й про те, що транспорт занадто рано припиняє працювати, і вже після 23-ї години робітникам із ДМК виїхати проблематично. Скаржилися на те, що на весь житловий масив – всього одна аптека, та й та з захмарними цінами.

«Величезне спасибі всім, хто прийшов на зустріч, хто по-справжньому небайдужий до свого району і міста. Я записав усі звернення громадян та беру під особистий контроль вирішення проблем, озвучених сьогодні. Впевнений – ми наведемо порядок у місті. Працюючи в Києві, я бував у багатьох містах України і сьогодні можу сказати – мій рідний Дніпродзержинськ та всі його мешканці гідні кращого життя! Так, відразу вирішити проблеми, які накопичувалися десятиліттями, неможливо, але я впевнений, що за найближчі 3-4 роки ми разом з усіма дніпродзержинцями доб’ємося того, що наше місто буде одним з кращих в Україні! Для цього є і досвід, і бажання, і можливості!», — сказав Андрій Білоусов, закриваючи зустріч. Варто зазначити, що його завершальна промова пройшла на тлі оплесків учасників сходу. Так люди оцінили вже розпочаті зміни та щире бажання Андрія Білоусова домогтися поліпшення якості життя в Дніпродзержинську.

Після закінчення зустрічі міський голова зібрав нараду в кабінеті директора школи. У ній взяли участь заступники міського голови, голова районної адміністрації, керівники підприємств, служб і структур. У ході наради Андрій Білоусов розібрав усі скарги та побажання мешканців «БАМу», визначив відповідальних і терміни усунення недоліків. На вирішення найбільш нагальних проблем дано термін до наступної п’ятниці. Міський голова також доручив підготувати і внести на розгляд сесії міськради після проходження відповідних регуляторних процедур питання про заборону продажу в місті після 21:00 спиртних напоїв.

Добавить комментарий