Дніпропетровщина домовилася з США про допомогу школярам-переселенцям, – Валентин Резніченко

Товарів і послуг на 1 мільйон 776 тисяч гривень надасть Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) Дніпропетровщині. Грант спрямований на підтримку дітей, що постраждали від конфлікту на Сході. Мова йде про 10 тисяч шкільних наборів, а також курси підготовки до ЗНО для переселенцівшколярів, дітей бійців АТО і самих воїнів, які хочуть вступити до вишів. Про це Дніпропетровська облдержадміністрація домовилася з представниками проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Дніпропетровська ОДА підписала грантову угоду з USAID. «Допомога постраждалим на Сході України – одне з ключових завдань для нас. Підписання грантової угоди – дуже важливий крок на цьому шляху. Ми хочемо забезпечити дітей переселенців усім необхідним, щоб вони адаптувалися в школах Дніпропетровщини. Цей грант на суму майже 2 мільйони гривень допоможе нам у цьому», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Грант дозволить ОДА розповсюдити 10 тисяч шкільних наборів – ручки, олівці, зошити тощо. Їх отримають маленькі переселенці, діти бійців АТО та звичайні школярі.

Крім того, будуть організовані курси підготовки до ЗНО – не тільки для дітей переселенців і воїнів, але й для самих бійців, які хочуть вступити до ВНЗ. На курсах допоможуть підготуватись до іспитів з математики, історії, української та англійської мови. Відкриють їх в Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі та Павлограді. Облдержадміністрація зараз шукає навчальні заклади, на базі яких можна організувати такі заняття.

Навчання охопить 250 учасників і триватиме близько 4-ох місяців.

Залишити відповідь