Дніпропетровщина масово переходить на Prozorro, — Валентин Резніченко

ProZorro на телебаченні, по радіо, на бордах і в моніторах. Все для того, щоб ще більше підприємців почали користуватися сервісом електронних закупівель. Дніпропетровська ОДА поставила мету – залучити до ProZorro більше бізнесменів. Для обласного бюджету – це економія коштів, для підприємців – можливість розширити ринки збуту. Для Дніпропетровщини – стрімкий економічний розвиток. Про це повідомив глава регіону Валентин Резніченко.

«Кожен підприємець Дніпропетровщини повинен знати про величезний багатомільярдний ринок, яким можна і потрібно користуватися. Ми підключили радіо і телебачення, відкрили спеціальну гарячу лінію. Все для того, щоб всі закупівлі Дніпропетровщини перевести в електронний формат. Завдання Президента України Петра Порошенка з прозорості та відкритості влади виконується», — підкреслив Валентин Резніченко.
Реклама ProZorro йде на дванадцяти радіостанціях і всіх місцевих телеканалах. Вже є перші результати. Десятки підприємців регіону відчули переваги електронного ринку. Більше 3 тисяч тендерів на 132 млн. гривень зареєстровано в системі ProZorro на Дніпропетровщині. Кожен, хто має якісний товар може отримати замовлення від ОДА, РДА чи комунальних установ області.
30 листопада ОДА організовує черговий щомісячний семінар для підприємців по роботі через ProZorro. Очікується, що в ньому візьмуть участь близько 700 бізнесменів, які ще не користуються сервісом електронних закупівель.
Потік дзвінків на гарячу лінію для реєстрації постійно збільшується. Інтерес до ProZorro величезний. В ОДА обіцяють – зможуть навчити користуватися ProZorro всіх бажаючих. Зареєструватися на навчання можна за телефоном 0986747701.
ProZorro — це система електронних торгів. Через неї укладають угоди до 200 тис. гривень на товари та послуги і до 1,5 мільйона гривень — на роботи. Торги відбуваються в режимі он-лайн. За розпорядженням очільника області Валентина Резніченка Дніпропетровська облдержадміністрація перейшла на цю систему в серпні.

Добавить комментарий