Дніпропетровщина найкраще в Україні надає адміністративні послуги

Зручність, доступність, інформативність та якість обслуговування – на Дніпропетровщині найкраще в Україні надають адміністративні послуги. Такі результати незалежного моніторингу оприлюднили експерти громадської організації «Центр політико-правових реформ».

Аналізували якість надання послуг з державної реєстрації юридичних та фізичних осіб, майнових прав на нерухоме майно, реєстрації народження, шлюбу, смерті, легалізації громадських об’єднань і ЗМІ. За всіма показниками Реєстраційні органи Дніпропетровщини отримали найвищу оцінку. Їх визнано найкращими за місцем розташування, за якістю обслуговування, зручністю і комфортом перебування в приміщенні.
97% опитаних мешканців Дніпропетровщині задоволені якістю надання адмінпослуг.

«Ми постійно вдосконалюємо систему надання адміністративних послуг. Переводимо адмінпослуги в електронний формат. Наразі не виходячи з дому на Дніпропетровщині можна отримати більше 170 адмінпослуг», — наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

На Дніпропетровщині першими в Україні почали переводити адмінпослуги в електронний вигляд. Нині понад 85% найбільш затребуваних адмінпослуг жителі області отримують онлайн. Уже не потрібно виходити з дому, щоб замовити закордонний паспорт, оформити субсидію, виплату на дитину або отримати низку дозвільних документів. Цьогоріч в планах перевести в електронний формат 100% адмінпослуг.

Добавить комментарий