Дніпропетровщина перевиконала бюджет області на 23,4%, – Валентин Резніченко

Майже 3,4 млрд. гривень доходу отримала Дніпропетровщина у січні-березні 2016-го. Це на 640 млн. гривень більше, ніж планували на початку року, повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«За три місяці область перевиконала план на 23,4%. Додаткові кошти громади використовуватимуть на потреби своїх мешканців: дороги, водоводи, лікарні, садочки, школи, – зазначив Валентин Резніченко. – Наше завдання – зберегти тенденцію з перевиконання бюджету».

На 44 млн. гривень збільшився обласний бюджет – близько 677 млн. гривень проти запланованих 633 млн. гривень.

Майже на 419 млн. гривень перевиконали свої бюджетні плани міста обласного значення – понад 2,2 млрд. гривень проти 1,8 млрд. гривень.

Понад 219 млн. гривень планували райони, за підсумками трьох місяців отримали на 111 млн. гривень більше.

Об’єднані територіальні громади перевиконали свій план майже вдвічі. Разом їх сукупний дохід склав понад 144 млн. гривень.

Перевиконання плану бюджету – результат роботи з податківцями. Легалізація робочих місць, прозорі розрахунки за землю та своєчасна сплата акцизного збору, зазначив Валентин Резніченко. Зокрема, цьогоріч на 20% перевиконано план зі збору податку на доходи фізичних осіб, на 27,8% – з плати за землю, на 13,3% – з акцизного податку.

Добавить комментарий