Дніпропетровщина попрощалася ще з одним своїм героєм

Денис Кривенко загинув 23 листопада на Луганщині в зоні проведення АТО. Сьогодні його проводжали із великою скорботою рідні, близькі, друзі та представники обласної ради.

Чоловіку було 36 років, він мав велику та щасливу родину. Жінку та троє дітей: дівчинку 12-ти років та двох хлопців, 10 та 5 років.

За словами близьких та друзів, Денис пішов воювати виключно за власним бажанням, аби захистити рідних та свою батьківщину. Приєднався до добровольчих військ у 2014 році. Перед цим навіть не проходив строкову службу. Дениса Кривенко поховали у с.Любимівка Дніпропетровської області.

«Такі хлопці мають стати прикладом для усіх нас. Готовність віддати життя за мир, за свободу та своїх близьких – це найвища ступінь гідності. Ми з великою повагою шануємо пам’ять про усіх загиблих воїнів. З боку обласної ради ми готові надати усю необхідну підтримку членам родин наших героїв. Сьогодні в області діють декілька програм. Члени родин загиблих воїнів отримують регулярні виплати щомісяця з обласного бюджету, згідно Законодавства мають змогу придбати житло за рахунок державного бюджету, отримують земельні ділянки. Я розумію, що ніякі грошові компенсації не замінять рідних, але це те невелике, що ми можемо зробити», — зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.