Дніпропетровщина  — серед кращих на Всеукраїнському турнірі серед сільських голів та старост

Учасники команди Дніпропетровщини здобули три медалі на Всеукраїнських фінальних спортивних змаганнях, що пройшли у Скадовську. До турніру долучилися сільські, селищні голови, керівники ОТГ та старостинських округів. У загальному заліку збірна області посіла третє місце. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Змагання у Скадовську організувало спортивне товариство «Колос» при партнерстві Асоціації ОТГ. До них долучилися 250 учасників із 17 областей, – розповів начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников. – Представники Дніпропетровщини гідно представили наш регіон. Зокрема, привезли «срібну» та дві «бронзові» медалі. У загальному заліку область стала третьою, поступившись Чернігівщині та Кіровоградщині».

Учасники з Дніпропетровщини посіли 2-е місце у більярді, 3-є – настільному тенісі. Ще одну «бронзу» здобула волейбольна команда.

На Всеукраїнському турнірі серед сільських голів та старост учасники змагалися у 8 видах: волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, шашках, шахах, дартсі, більярді, міні-футболі.