Дніпропетровськ одним із перших приєднався до системи відкритого аукціону

Ініціатива міського голови Бориса Філатова «Електронна демократія» набирає обертів. Другим кроком у розвитку цього питання стало підписання меморандуму про відкриті аукціони. Офіційна церемонія відбулася днями у Києві. І наше місто стало одним із перших, яке долучилося до цієї ініціативи.

Головним розробником даного проекту є міжнародна агенція «Decentralisede-Auction 3.0». Основна його мета – створення прозорої, децентралізованої системи електронного аукціону з приватизації державної власності та оренди. Процес відкритого аукціону покликаний мінімізувати корупційні ризики та скоротити бюджетні витрати.

«Ми вже опанували систему відкритих закупівель «ProZorro» і активно нею користуємося. Тепер ми перейшли на ще один, зовсім інший рівень – систему відкритого аукціону. Через цю систему можна продавати абсолютно все. Починаючи від  металобрухту до земельних ділянок», – розповіла в.о. заступника начальника управління внутрішньої політики міськради Ірина Корецька.

Підписуючи цей документ сторони зобов’язуються співпрацювати за наступними напрямками:

– розвивати правові, технологічні та суспільні механізми;

– створювати інструменти громадського моніторингу;

– сприяти імплементації системи онлайн-аукціонів для відкритої і не корумпованої передачі прав на майно.

Партнерами проекту виступили такі фінансові групи як «ПриватБанк» та «Ощадбанк», а також компанії «Microsoft», «DistributetLab», «Innovationanddevelopmentfoundation» та «Unitybars». Поки що ця ініціатива на стадії впровадження, а повністю запрацювати вона має вже найближчим часом.

Залишити відповідь