Дніпропетровська обласна рада прийняла «рамковий» бюджет на 2016 рік

4 грудня у ході  XXXV сесії  VI  скликання облрада прийняла «рамковий» обласний бюджет на 2016 рік.

Обсяг дохідної частини бюджету в 2016 році з урахуванням трансферів з держбюджету склав близько 12,9 млрд. грн., у тому числі доходи загального фонду  – майже  12,7 млрд. грн,  спеціального – близько  217,6 млн. грн. Бюджет збалансований  за доходами та видатками.

«Всі суми обласного бюджету по статтям і проектам будуть розподіляти депутати  обласної ради нового скликання. Прийнятий сьогодні  обласний  бюджет забезпечує фінансову стабільність Дніпропетровщини. Ми зберегли усі соціально захищенні виплати, забезпечили роботу бюджетних та соціальних сфер регіону. Вчителі, лікарі, культпрацівники гарантовано отримуватимуть зарплату, а усі школи, лікарні та інші соцзаклади – кошти для своєї подальшої роботи і обслуговування громад», – прокоментував голова облради Євген Удод.

У видатковій частині передбачене поетапне підвищення розміру зарплати працівникам бюджетної сфери: з першого травня до 1450 грн, з грудня 2016 – до 1550 грн.

Видатки на освіту: 1 427,1  млрд грн., на медичну галузь – 2093,5  млрд. грн., соцзахист та соціальне забезпечення – 263 млн. грн. (з них 6,3 млн. грн. – допомога малозабезпеченим верствам населення та учасникам АТО), на галузь «Культура і мистецтво”  –  142,9 млн. грн.

На обласні програми: «Здоров`я населення Дніпропетровщини» – 203,9 млн. грн,  «Молодь Дніпропетровщини» – 2,8 млн. грн., «Оздоровлення та відпочинок дітей» – 21,9 млн. грн., ще 1 млн. грн. передбачено на виконання обласних програм з підтримки малого і середнього підприємництва, 1,3 млн. грн. – на розробку документації із землеустрою учасникам та родинам загиблих в АТО на  безоплатну приватизацію земельних ділянок.

Також 300 млн. грн. спрямують на поточний та капітальний ремонт доріг комунальної власності, 270 млн. направлять на природоохоронні заходи, 200 млн. грн. на будівництво та реконструкцію водогонів та ін.

 

Добавить комментарий