Дніпропетровська ОДА навчить Україну впроваджувати Prozorro, — Кабмін

Дніпропетровська ОДА та Міністерство економіки навчатимуть інші регіони роботі в ProZorro. Таке рішення прийняв Кабмін після звіту голів ОДА про перехід на електронні торги.

Більше 70% позитивно завершених торгів, 18% всіх лотів країни в Prozorro та 75,6 мільйонів гривень заощаджених коштів. Такі результати 9-тимісячної роботи Дніпропетровщини в системі електронних торгів Prozorro презентував очільник регіону Валентин Резніченко під час засідання Кабінету Міністрів України. Кабмін визнав результати Дніпропетровщини найкращими в країні.
«Треба почути тих, хто є найкращим. А найкраща в Україні – Дніпропетровська ОДА. Вважаю, що нам потрібно на базі Дніпропетровської області провести навчання. Запросити туди всіх голів ОДА зі своїм персоналом, які відстають, та навчити їх працювати в Prozorro», — наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Заяву Прем’єра підтвердили відповідним Протоколом КМУ. Відтепер Дніпропетровщина має разом з Міністерством економіки та регіонального розвитку навчити інші області країни працювати в Prozorro.
«Мінекономрозвитку разом з Дніпропетровською облдержадміністрацією організувати та провести навчання з представниками ОДА та органами місцевого самоврядування з урахуванням результатів запровадження ними системи електронних закупівель», — йдеться у Протоколі КМУ.
Дніпропетровська ОДА готова ділитися досвідом та допомагати країні переходити на систему електронних закупівель. Очільник регіону запевняє, що це не лише ефективно, а й просто.
«Ми готові ділитися всіма тонкощами роботи, 9-місячним досвідом та секретами впровадження Prozorro в регіоні. У нас в Prozorro зареєстровано вже 19,5 тисячі лотів, планова економія – 75,6 млн. грн. Всіх запрошуємо в гості. Можемо проводити лекції і по скайпу. Такий досвід ми також маємо – так вже не перший місяць навчаємо міста та райони області», — наголосив очільник Дніпропетровщини Валентин Резніченко.
Впроваджувати систему електронних закупівель Prozorro на Дніпропетровщині розпочали в серпні 2015-го. Сьогодні область – на другому місці в країні за кількістю успішно завершених в Prozorro торгів після Київської міської державної адміністрації.
Щомісяця в Дніпропетровській ОДА проходять навчальні семінари для підприємців та державних службовців. На сьогодні проведено 39 таких семінарів. Дніпропетровська ОДА разом з бізнесменами бореться з корупцією в держзакупівлях, створена спеціальна гаряча лінія, на яку можна повідомляти про зловживання чиновників.

витяг з протоколу витяг з протоколу_1

Добавить комментарий