Дніпропетровське управління Офісу великих платників податків ДФС інформує

У Дніпрі відбулося засідання «круглого столу. Під час проведення засідання «круглого столу» з представниками великих платників, яке відбулося у Дніпропетровському управлінні Офісу великих платників податків ДФС, обговорювалися питання автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН.

Як проінформував начальник Дніпропетровського управління Офісу великих платників Кирило Коренюк: «Це система, яка працює як невід’ємна частина процесу автоматичного відшкодування ПДВ. Разом ці два процеси попереджують схеми з розкрадання ПДВ (перепродаж ПДВ) і неправомірні відшкодування, забезпечують регулярні та повноцінні відшкодування ПДВ чесним платникам. Система моніторингу пройшла етап впровадження і зараз її робота постійно моніториться Мінфіном спільно з ДФС на предмет можливих недоліків, що дозволяє їх усувати та оперативно реагувати на можливі виклики».

В ході проведення засідання було звернуто увагу платників на необхідність дотримання вимог Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666.

Обговорення діяльності управління у напрямі детінізації економіки та забезпечення надходжень до бюджету

На брифінгу, який відбувся у Дніпропетровському управлінні Офісу великих платників ДФС, обговорювалися результати роботи управління стосовно забезпечення надходжень до бюджету.

Як проінформував начальник Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби  Кирило Коренюк: «Протягом січня-серпня 2017 року Дніпропетровським управлінням мобілізовано до бюджетів усіх рівнів 15422,8 млн. грн, до державного бюджету 13305,5 млн. грн, до місцевих бюджетів надходження склали 2117,3 млн. гривень. В порівнянні з січнем-серпнем минулого року збір до державного бюджету збільшився на 7694,1 млн.грн або у 2,4 рази. По надходженнях до місцевих бюджетів у звітному періоді збір збільшено на 854 млн.грн або на 67,6 відс. Протягом серпня 2017 року Дніпропетровським управлінням мобілізовано до бюджетів усіх рівнів 3524 млн. грн, до державного бюджету 3103,4 млн. грн, до місцевих бюджетів надходження склали 420,7 млн. гривень. В порівнянні з серпнем минулого року збір до державного бюджету збільшено на 1925,3 млн.грн. або у 2,6 рази. По надходженнях до місцевих бюджетів у звітному періоді забезпечено зростання проти серпня минулого року на суму 198,1 млн.грн. або у 1,9 рази, 124 платника збільшили платежі на загальну суму 226,9 млн. гривень».

Наприкінці брифінгу було зазначено, що функціонування системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ сприяє детінізації економіки, створенню рівних конкурентних умов діяльності для суб’єктів господарювання, збільшенню надходжень до бюджету.