«Дніпропетровськгаз» оштафували майже на 57 тисяч гривень

Дніпропетровське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Дніпропетровськгаз» на 56,9 тис. грн. за недодержання порядку взаємовідносин з побутовим споживачем.

Як показало розслідування, ПАТ «Дніпропетровськгаз», без доведення втручання побутового споживача в роботу газового лічильника, нарахувало йому до відшкодування суму збитків завданих його діями.

 Крім того, після припинення споживачу газопостачання у зв’язку з виникненням аварійної ситуації, Товариство не відновило йому газопостачання у визначений нормативно-правовими актами строк. Такі дії ПАТ «Дніпропетровськгаз» призвели до ущемлення інтересів побутового споживача.

Такий порядок взаємовідносин суперечить законодавству у сфері газопостачання, а відтак кваліфікується як зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку. За результатами розгляду справи, ПАТ «Дніпропетровськгаз» було зобов’язано скасувати неправомірний розрахунок збитків та накладено штраф у розмірі 56,9 тис. грн. З текстом рішення можна ознайомитись на сайті територіального відділення.

Добавить комментарий