Дніпропетровськгаз: «розумні» гаджети для газового обладнання – безпека та комфорт споживачів

На початку кожного місяця мешканці області передають показання газового лічильника до Дніпропетровськгазу. Нині, через зміну постачальника це робити дуже важливо, адже своєчасно передані показання – гарантія точних розрахунків спожитого газу.

Є чудовий прилад, який самостійно потурбується про вчасну передачу даних до газової компанії та зекономить ваш час.

Модем 104.ua Smart – новітній пристрій, який буде автоматично зчитувати та передавати дані про спожитий газ на сервер диспетчерської служби по каналу GPRS-зв’язку. Він працює безперервно, отримує від лічильника сигнали, накопичує та зберігає дані про обсяги спожитого газу, виникнення аварійних ситуацій, їх час та характер. Живлення модему здійснюється від вбудованої літієвої батареї, яка забезпечує цілодобову роботу не менше 10 років при дотриманні правил експлуатації.

Щогодинні та подобові дані прилад зберігає впродовж 90 діб, щомісячні – протягом 12 місяців. Передача даних відбувається не частіше 1 разу на добу на сервер диспетчерської служби по каналу GPRS-зв’язку.

Ще один «розумний» гаджет, який рекомендують для встановлення фахівці АТ «Дніпропетровськгаз» – сигналізатор газу 104.ua. Це пристрій, що збереже ваше здоров’я. Якщо ви користуєтеся газом або опалюєте взимку приміщення твердопаливним котлом, необхідність користування сигналізатором газу 104.ua виходить на перше місце. Він має два датчики, які виявляють витоки блакитного палива. Крім того, прилад оснащений світловим та звуковим сигналом тривоги, який сповіщає про витоки природного, скрапленого та чадного газу. Такі детектори хоч невеликого розміру, проте ефективні у будь-яких приміщеннях: у квартирах, приватних будинках, громадських закладах тощо. Сигналізатори 104.ua мають тривалий термін експлуатації, високу надійність та автоматично виявляють несправності сенсора.

Придбати сигналізатор газу та смарт-модем, а також будь-яке інше газове обладнання і отримати фахову консультацію можна у найближчому до вас 104.ua клієнтському просторі на Дніпропетровщині. Персональні менеджери допоможуть обрати прилади чи газове обладнання відповідно до індивідуальних характеристик житла.