“Дніпропетровськгаз Збут” дякує клієнтам, які сплатили за газ у березні

ТОВ “Дніпропетровськгаз Збут” 645 тисячам побутовим клієнтам, які розрахувалися у березні за спожитий природний газ.

Ці громадяни України розуміють, що оплата комунальних послуг – це не тільки виконання договірних зобов’язань. Це ще один внесок громадян в оборону свого села чи міста і реальна допомога державі під час війни.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Попри війну в країні, найкраще минулого місяця розраховувалися за спожите блакитне паливо клієнти у Жовтих Водах. Найгірше у перший місяць весни сплатили за газ мешканці Дніпра. У порівнянні з березнем минулого року, рівень оплати за спожитий газ впав на 27%.

Загальний борг побутових споживачів перед ТОВ “Дніпропетровськгаз Збут” наразі становить близько 3 млрд грн.

Під час дії воєнного стану ТОВ “Дніпропетровськгаз Збут” не припиняє постачання природного газу боржникам і не стягує штрафи за невчасні розрахунки. Компанія розуміє, що велика кількість українців опинилася у дуже складних життєвих обставинах, і поки не може сплатити за спожитий природний газ. Але споживачі, які в змозі це зробити, мають розрахуватися і підтримати комунальну сферу.

Безпечно та без комісії сплатити за спожитий газ клієнти ТОВ “Дніпропетровськгаз збут” можуть через онлайн-сервіси:

  • кнопка “Сплатити за газ” на сайті https://dpgaszbut.com.ua/;
  • viber-бот ТВІЙ ГАЗЗБУТ https://bit.ly/3tICFXx
  • Особистий кабінет “Дніпропетровськгаз Збут” https://my.dpgaszbut.com.ua/;
  • клієнтські сервіси 104.ua.

Нагадуємо, що заборгованість за житлово-комунальні послуги може стати причиною скасування субсидії на наступний опалювальний сезон, якщо є прострочена заборгованість за комунальні послуги за більше, ніж три місяці на суму понад 680 гривень. Наявність заборгованості буде аналізуватися органами соціального захисту населення в травні поточного року.

фото: з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!