Дніпропетровські джури увійшли у десятку найкращих в Україні

Стартував останній етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), за перемогу в якій змагалися понад 200 підлітків зі всієї країни. Право представляти Дніпропетровщину було у вихованців Петропавлівської школи. Вони переможці обласний змагань, що проходили у червні. Тепер за свою вправність та звитягу вони потрапили до 10-ки найкращих в Україні. Про це повідомили у департаменті освіти і науки ОДА.

Учасники з’їхались до хутора Таранське Сумської області. Потім впродовж гри вони тричі змінювали локацію. Зокрема, відвідали села Пустовійтівка Сумської області та Вельбівка Полтавської області. Там підлітки перебували у наметових містечках, зустрічались з військовослужбовцями. Ті ознайомили маленьких джур зі зразками інженерної техніки, розповіли правила стрільби та основи захисту. Кращу команду визначали під час спортивних та інтелектуальних конкурсів. Малі долали смуги перешкод, демонстрували стройову підготовку, облаштовували намети та відповідали на складні запитання.

Підлітки Дніпропетровщини знайомі з військово-патріотичною грою «Сокіл» («Джура») з 2004 року. За цей час учасниками змагань стали понад 10 тис. хлопців і дівчат.

Добавить комментарий