Дніпропетровців запрошують створити ескіз пам’ятного знаку загиблим десантникам

У Дніпропетровську оголошено конкурс на розроблення ескізного проекту пам`ятного знака загиблим десантникам 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади.

До участі у конкурсі запрошуються автори-архітектори, автори-скульптори, колективи авторів, які офіційно подали замовнику конкурсу заяву про намір взяти  участь у конкурсі, володіють відповідною кваліфікацією і досвідом виконання подібних проектів та мають відповідну ліцензію (сертифікат) на проектування; а також студенти архітектурних і художніх шкіл одноосібно чи у складі авторських колективів.

На конкурс надсилаються такі матеріали: ситуаційний план М1:2000; генплан в М 1:500; перспективне зображення; коротка пояснювальна записка. Меморіальна зона має бути виконана за єдиним архітектурно-планувальним рішенням, з урахуванням гармонійного поєднання архітектури, історичної спадщини з сучасними умовами дизайну. Ділянка для проектування: Сквер біля Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Реєстрація учасників конкурсу, приймання конкурсних проектних матеріалів проводиться в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради за адресою: просп. Карла Маркса, 75, 3-й поверх, каб.312, з 9:00 до 17:00, перерва з 13:00 до 14:00, вихідні дні – субота, неділя, тел.: 744-63-15.

За матеріалами прес-служби Дніпропетровської міської ради

Залишити відповідь