Дніпропетровців запрошують відвідати столичну виставку з енергоефективності

Звичайну лампочку, вітрогенератори, сонячні батареї, котельне обладнання та електромобілі. Все це можна побачити на виставці з енергоефективності. Вона проходитиме 10-13 листопада у Києві. Представити свої напрацювання запрошують й представників Дніпропетровщини, повідомляють в управлінні паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ОДА.

Це вже VIII Міжнародна спеціалізована виставка, що проходить в Україні. Її учасники зможуть представити своє обладнання, сучасні технології у побуті, виробництві та бізнесі, альтернативні види палива тощо. Корисним стане й обмін досвідом, адже зазвичай виставку відвідують іноземні гості. Для участі треба звернутися до Міжнародного виставкового центру за тел.: (044) 201-11-59, 201-11-66 та e-mail: energo@iec-expo.com.ua.

Місце проведення: Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лібовережна».
Там же проходитиме форум, де обговорюватимуться питання з енергоефективності та енергозбереження. Відвідати його можуть усі бажаючі, участь безкоштовна. Для цього треба звернутися за тел.: (044) 590-59-65 та e-mail: saeepressa@gmail.com.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті .

Залишити відповідь