Дніпропетровцям пропонують виміряти тиск, глюкозу, холестерин та вагу безпосередньо в магазині

30 жовтня дніпропетровців запрошують безкоштовно виміряти тиск, глюкозу, холестерин та вагу. Зробити це можна буде в одному з найбільших торговельно-розважальних центрів міста. Жодних попередніх записів, талончиків та черг. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я ОДА. Люди зможуть здати безкоштовні аналізи та отримати миттєвий результат. Лікарі проконсультують відвідувачів та порадять, як зберегти своє здоров’я. Є спеціальні тест-смужки та апаратура. Все стерильне та безпечне.
Такі прості обстеження допомагають розпізнати та попередити безліч недугів. У першу чергу, акцент робиться на профілактику серцево-судинних захворювань, зазначають у департаменті.
«У ритмі великого міста не завжди вдається знайти для себе час: здати потрібні аналізи, порадитися з лікарями. Така акція – чудова нагода подбати про здоров’я, не відкладаючи справ, – розповіла обласний невропатолог Людмила Дзяк. – Минулоріч до подібної акції приєдналися понад 400 людей. Майже у половини виявили гіпертонію, 10% взагалі не здогадувалися про свій діагноз. Усім допомогли».
Пройти обстеження можна 30 жовтня з 10.00 до 14.00 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Нижньодніпровська, 17 («Караван»).

Залишити відповідь