Дніпровський історик виступила на престижному конгресі у Польщі

Дніпровський історик Світлана Зимницька взяла участь у ІІІ Конгресі закордонних дослідників історії Польщі, який проходив у Кракові. Цей захід організовується кожні 5 років і є знаменною науковою подією, на яку збираються дослідники з усього світу. Проблематика досліджень пов’язана не лише з польською історією, а й також культурою, мистецтвом і наукою Польщі. Темою цьогорічного конгресу стала давня Річ Посполита, її історія, пам’ять і спадщина.

Основні доповіді, виголошені більш ніж на 20 сесіях, відбувалися протягом трьох днів у Яґеллонському університеті. Крім них, доповіді виголошувалися на двох постерових сесіях (учасники даної сесії виголошували свої доповіді біля плакатів-постерів, які були вивішені протягом усього конгресу).

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Світлана Зимницька виступила з доповіддю про останніх представників роду Вишневецьких та їх вплив на політичне життя Речі Посполитої.

Родзинкою заходу стало те, що поряд з дослідниками в якості слухачів у ньому взяли участь студенти і учні кількох польських ліцеїв.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!