Дніпровський музей пропонує творчі воркшопи (Фото)

Навчання різним графічним технікам пропонує майстерня у Музеї українського живопису у Дніпрі. Кожного тижня — новий спосіб для реалізації сміливих задумів. Чорно-біла та кольорові ліногравюри,  майстер-класи з художньої емалі, заняття з офорту, гравюри по дереву – це останні тренди у світі сучасного мистецтва.

музей

Ліноліум є гарним і зручним матеріалом для гравюр великого розміру. Інструменти праці — штихелі, ножі. Для друку використовуються типографські фарби. В цій техніці працювали А. Матіс, П. Пікассо.

Заняття з офорту  — це різновид гравюри на металі, котрий дозволяє отримувати відтиски з друкарських форм, що попередньо оброблені кислотами. Перевагою техніки є можливість створення витончених, деталізованих робіт.

музей

музей

Гравюри по дереву — це найдавніший вид друкованої графіки. А от повністю втілити свою ідею і виготовити унікальну прикрасу, яка стане вам оберігом можна в майстерні гарячої емалі. Творчість — це медитація. Тому почуття і емоції, які вкладено в процесі створення, будуть віддзеркалені в роботі, адже художник використовує власні символи, орнаменти, кольорову гаму.

музей

Добавить комментарий