Дніпровський центр масової вакцинації №8 зробив понад 6,8 тис щеплень від COVID-19

У Дніпрі працює 13 центрів масової вакцинації. Роботу одного з них проінспектувала заступниця голови облдержадміністрації Ольга Горб. Спільно з мобільними бригадами він зробив понад 6,8 тис щеплень.

«Завітала до центру масової вакцинації, який розташований на лівому березі міста Дніпро. Приємно, що мешканці приходять із самого ранку, аби щепитися від коронавірусу. Розуміють, наскільки це важливо, – зазначила Ольга Горб. – Робота центру гарно організована, усе чітко, швидко та зручно для відвідувачів».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Осередок масової вакцинації розгорнули у Дніпрі при Центрі первинної медико-санітарної допомоги №8. Він розташований на вулиці Соф’ї Ковалевської 53А. Працює без вихідних. Зробити щеплення від COVID-19 там можна з 9:00 до 15:00.

«Підрахували – спільно з мобільними бригадами за останні 5 днів вакцинували понад 2 тис мешканців. Приймаємо за записом та без – нікому не відмовляємо», – сказала генеральна директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №8 Антоніна Думенко.

У центрі в наявності чотири вакцини – німецько-американська Comirnaty, корейська AstraZeneca, китайська CoronaVac та американська Moderna.

 

«Пояснюємо відвідувачам, що після щеплення можливе підвищення температури, невелике нездужання, озноб. Пару днів може поболювати рука. Це нормальна реакція. Вакцини гарні та добре переносяться», – сказав сімейний лікар Дмитро Соколов.

Записатися на вакцинацію можна через сайт, звернувшись до сімейного лікаря чи до реєстратури медзакладу. Або просто прийти до найближчого центру.

 

«На коронавірус не хворів. Вирішив вакцинуватися, аби перестрахуватися. Гадаю, це потрібно. Тим паче, що восени може початися нова «хвиля», – розповів  відвідувач центру Олексій Малюдін. – Усе пройшло прекрасно і швидко».

При собі слід мати мобільний телефон, паспорт та ідентифікаційний номер. За наявності – декларацію з сімейним лікарем.

Разом з дружиною і сином прийшов зробити щеплення і Олександр Слєпов.

 

«Вирішили вакцинуватися, бо збираємося на відпочинок закордон. Це потрібно робити, аби вберегти здоров’я та життя. Адже те, що коїться у світі – дуже страшно», – поділився Олександр Слєпов.

 

Нині в Україні триває 5-й етап вакцинації. Щепитися можуть усі бажаючі від 18 років. За показаннями – від 12-ти.

Загалом на Дніпропетровщині 30 центрів масової вакцинації. Там зробили  92,7 тис щеплень.

З роботою центру ознайомилася заступниця голови ДніпроОДА Ольга Горб

Спочатку - реєстраціяСпочатку – реєстрація

Далі відвідувачі заповнюбть анкетуДалі відвідувачі заповнюбть анкету

Після огляду лікаря - вакцинація

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!