Дніпру повертають парковки
Минулоріч Дніпру повернули близько трьох десятків нічних парковок, щодо майже 40 триває судова тяганина. За словами заступника директора КП «Міськавтопарк» Володимира Бацуна, до передачі в комунальну власність міста готуються ще 25 об’єктів.
Як пояснив Володимир Бацун, парковки передаються у комунальну власність міста через те, що в підприємців закінчилися договори оренди. Проте ті не поспішають їх продовжувати, а тому до міської скарбниці не надходять податки. До речі, 2016-го Дніпро отримав від парковок майже 9 млн. грн., у цьогорічних планах – збільшити суму вдвічі.
Володимир Бацун також зазначив, що в березні планують провести конкурс на обслуговування паркувальних майданчиків на площі Героїв Майдану, вул. Шмідта біля ринку «Озерка» та на Привокзальній площі. Міські чиновники сподіваються, що в ньому візьмуть участь іноземні інвестори, а одна з основних вимог – обладнання автоматичними в’їзними/виїзними терміналами.
Володимир Бацун нагадав, що на законних парковках обов’язково повинні бути встановлені відповідні знаки, інформація про оператора об’єкта тощо.
ОЛЕНА Д’ЯЧУК


