У Дніпрі можна перевірити онлайн законність встановленого МАФу

У Дніпрі можна перевірити онлайн законність встановлених у місті тимчасових споруд. Зробити це можна на сайті. Ресурс являє собою інтерактивну мапу з розміщеними на ній МАФами. Користувачі можуть шукати інформацію про той чи інший об’єкт за номером договору або адрессою, також є можливість налаштувати показ за типом договору – тимчасова споруда або сезонна торгівля. Сайт підтримує мобільну версію, тож користуватися сервісом можна як за допомогою комп’ютеру так і смартфону.

«Хочу звернути увагу, що на мапі відображені тимчасові споруди, які розміщені у Дніпрі на підставі договору з КП «Дніпровські активи». Якщо якийсь об’єкт не відображається на мапі, це не обов’язково незаконна споруда. У власника може бути інший договір з іншим комунальним підприємством, або це може бути договір на оренду землі з Дніпровською міською радою, право власності на об’єкт нерухомості та інше», – зазначив начальник аналітичного відділу КП «Дніпровські активи» ДМР Олександр Кобозєв.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

На сайті можна дізнатися номер договору того чи іншого об’єкту, адрессу розміщення, площу, компанію або ФОП, з яким укладено договір, ЄДРПОУ, а також побачити фото тимчасової споруди. Відомості про МАФ з’являються на мапі автоматично після укладення договору з КП «Дніпровські активи» та занесення даних до бази обліку. Зараз сервіс працює в інформаційному режимі, тривають роботи з розширення функціоналу, наприклад, в майбутньому можна буде залишити скаргу або відгук про МАФи.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!