Дніпрян запрошують встигнути на унікальну екскурсію (Фото)

19 листопада у Дніпрі завершить роботу унікальна виставка «Михайло Грушевський: людина, вчений, будівничий нації». Музейники закликають містян скористатися нагодою і встигнути побачити унікальні експонати.

Михайло Грушевський_виставка

«Всупреч нелегкості часу і наявності економічних проблем ми хочемо порадувати дніпрян, привозячи з різних міст цікаві експонати з найкращих музеїв України! За час перебування виставки у нас, співробітники музею самі докладно вивчили тему, створили свою, авторську екскурсією, і з радістю поділяться інформацією з Вами!

Кожна екскурсія на виставці — це зовсім не монолог екскурсовода. На виставці Ви зможете побачити і уривки з цікавих фільмів про Михайла Грушевського, за бажанням вирішити інтерактивні завдання, отримавши на пам`ять сувенір зі Львова, або, навіть, просто почитати твори видатного історика!», — розповіли «Вістям Придніпров’я» представники садиби Д.Яворницького, де і експонується виставка.

Михайло Грушевський_виставка

На виставці представлені меморіальні реліквії М. Грушевського та його родини, серед яких унікальні сімейні світлини та портрети, рідкісні документи, монографії та переклади, книжки з особистої бібліотеки вченого з автографами; автентичне вбрання Холмщини – малої батьківщини М. Грушевського, поштівки, рукописи, печатки часів Української Народної Республіки та інші експонати з фондів Державного меморіального музею М. Грушевського.

Михайло Грушевський_виставка