Дніпрянам покажуть унікальні головні убори

Шаровари, фраки та бальний жилет. Про основні тенденції розвитку чоловічої моди можна дізнатися в історичному музеї Дніпра. Там працює виставка «Мужня мода», повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.

«Чоловіча мода не часто буває предметом зацікавленості дослідників, музейників, приватних колекціонерів. Проте колекція одягу історичного музею Дніпра дозволяє простежити основні тенденції розвитку моди», — зазначили в музеї.

На виставці «Мужня мода» — експонати, що охоплюють час від XVIII до ХХ ст. Найстаріші експонати – зразки традиційного козацького вбрання: куртас, кунтуш, пояси, шаровари.

Західноєвропейська мода представлена, зокрема, шовковим бальним жилетом, який нещодавно повернувся з реставрації. Є колекція головних уборів – від «котелка» до «пиріжка». В експозиції — й різноманітні сорочки, краватки, фраки та аксесуари.

Переглянути виставку можна до 10 вересня 2018 року. Вона працює щодня, крім понеділка та останньої п’ятниці місяця, з 10:00 до 17:00. Адреса музею: вул. Дмитра Яворницького, 16.