Дніпряни можуть подивитися культове кіно на даху  (Фото)

Музей українського живопису відкрив 2-й сезон німого кіно у Музейному саді. Кіноклуб працює по середам. І має своє коло поціновувачів у місті. У музеї під кожну стрічку обирають музику, необхідні слова та афіші, аби підкреслити настрій обраного фільму думку, репліку, сцену фільму. Влучно й дотепно. Усі покази безкоштовні.

19732107_1982055722026626_888418544998793284_n

«Наразі кіносеанси відбуваються у музейному саду. Але невдовзі тапер та кіноекран переберуться на музейний дах», — зазначають у  прес-службі музею. Так, наступний кінопоказ відбудеться 12 липня о 20:00.

DSC_5532

«Цього разу на нашому екрані культова комедія Чарлі Чапліна «Цирк» (The Circus). Нагадуємо, що на вас чекає не зовсім звичайний кіносеанс, бо пройде він під куполом… Звиняйте! На даху! На даху «Музея Українського Живопису». Ви коли-небудь дивилися кіно на даху?  Отже, «Цирк». Що є наше життя? І що є цирк? І в чому чого більше – цирку у навколишній дійсності, чи справжнього життя під куполом цирку? І що повинен відчувати Маленький Бродяга, потрапивши з одного в друге? Тиранія директора і підтримка друзів, любов і ревнощі, конкуренція і взаємопоміч. Леви, віслюки та мавпи. Усе як у житті. І треба йти по канату. Без страховки. Щоб бути Людиною. Усе це є у фільмі. У формі іскрометних жартів великого коміка. Автор сценарію, режисер та продюсер – Чарльз Спенсер Чаплін. У головних ролях – Чарлі Чаплін та Мірна Кеннеді», — підкреслили організатори.