Дніпряни привезли додому «золото»

2-4 квітня у турецькому місті Анталія відбувся чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ у розділі пумсе. У ньому взяв участь 541 спортсмен з 26 країн Європи. У складі національної збірної України виступало 11 тхеквондистів, троє з яких – вихованц дитячо-юнацької спортивної школи з технічних та прикладних видів спорту. Повідомляють у прес-службі міської ради.

У фристайлі, у парних змаганнях, вихованці дніпровської школи Михайло Княжев і Мирослава Коваль вибороли золоту нагороду серед спортсменів до 17 років. Також на рахунку Мирослави Коваль – бронзова медаль в особистих змаганнях. А Михайло Княжев здобув «золото».

Ці ж спортсмени стали чемпіонами у парних змаганнях з фристайлу серед спортсменів до 17 років на Першому відкритому пляжному чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ у розділі пумсе, який відбувся 5-6 квітня на тому самому майданчику. Крім цього, Мирослава Коваль повторила свій попередній успіх, посівши третє місце в особистих змаганнях серед дівчат.

Наприкінці червня Михайло Княжев та Мирослава Коваль представлятимуть нашу країну на перших іграх з єдиноборств серед школярів Combat Games у фристайлі, які відбудуться в Будапешті.