Дніпряни везуть додому два рекорди

Фантастичний для дніпрян Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів віком 16-17 років, який проходив в угорському Дьйорі, закінчився. У скарбничку Дніпра спортсмени везуть дві перемоги та два рекорди! Про це повідомляє Dnepr Sport.

Так, учні Дніпровського вищого училища фізичної культури (ДВУФК) найкращі у Європі, і це не просто слова! Вихованець КПНЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з легкої атлетики «Метеор» Михайло Кохан встановив новий світовий рекорд у метанні молота 5кг! Результат чемпіона Європи – 87м 82 см.

Ніхто у світі серед однолітків Михайла не метав молот так далеко, як Дніпровський спортсмен (тренери Кохан С.В та Пастухов Ю. А).

Також золота медаль і новий рекорд чемпіонатів Європи U18 в стрибках у висоту від Ярослави Магучіх, вихованки КПНЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 3» ДМР (тренер Степанова Т. В.) Магучіх завоювала золото в стрибках у висоту, підкорив планку на висоті 1м 94см — це новий рекорд чемпіонатів Європи (U-18).

Спортсмени повертаються до Дніпра, крім Кохана Михайла, який відразу вилетів у Фінляндію до м. Тампере, де з 10 по 15 липня буде проходити чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів.

Треба зазначити, що і Кохан і Магучіх своїми перемогами вибороли право участі у ІІІ Юнацьких Олімпійських Іграх , які будуть проходити у Аргентині з 11 по 17 жовтня!