Дніпряни знищують красу ботанічного саду (Фото)

Ми звикли, що Дніпровський ботанічний сад – це природна перлина нашого міста. Тут можна побачити унікальні рослини, відпочити від міської метушні. Але так вважають не всі. Днями тут побували вандали, які понівечили інсталяції та вкрали квіти.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«В саду усього 17 співробітників. Все, що зароблене для відвідувачів, зроблене власноруч, для вас. На фото тільки невелика частина того, що було понівечено після останньої робочої суботи. В потяг ми навіть ще не висадили рослини, а в нього хтось вже садовив дітей. Вертикальні клумби так і не заростуть красою, бо з них просто вкрали висаджені петунії. Літопси, які росли з насіння три роки, витягли з горщика і разів 20 підковиряли нігтями. Пам’ятнику з садовим інструментом відірвали сапку… А дерево обіймів вже без долоньок. Ви всюди так поводитесь, чи лише у нас? Це далеко не все…», – написали гнівний пост на ФБ-сторінці ботанічного саду.

Співробітники просять робити зауваження та фіксувати кривдників на фото, якщо громадяни стали свідком подібного в саду.

«Обіцяємо написати більш детально правила відвідування природоохоронних об’єктів, та закликаємо вас дбати про природу і з повагою ставитись до праці інших людей», – додали у дописі.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!