Дніпрянин зі скандалом покинув популярний телепроект (Фото)

Шоу «Половинки» на Новому телеканалі створено для того, аби самотні серця знайшли кохання. Нерідко сюди приходять люди, яким з тих чи інших причин важко знайти другу половинку. Дніпрянин Влад Бахтіаров вирішив спробувати своє щастя на телепроекті. Як це було, хлопець розповів кореспонденту «Вістей Придніпров’я».

21617524_1300221930103209_2691789015578940170_n

Очікування та реальність

Владові 26 років і він успішно займається бізнесом (компанія зі створення креативних букетів), але особисте життя не складається. Дівчата чомусь бачать у ньому лише друга. Не менш важливим є і зовнішня складова. Влад вважає, що його вага (хлопець важить  175 кілограмів) стає на заваді коханню. У Влада були почуття до шкільної подруги, з якою вони і досі спілкуються. Але вона не бачить у ньому те, що він бачить у ній. Ця історія і досі для хлопця болісна.

pol_fat_in_19_09

«З дитинства мене трішки «загодовували та залюблювали». Але зараз я правильно харчуюсь і займаюсь спортом, йду до своє мети. І вже скинув 11 кілограмів. Але мені потрібна підтримка і я хочу, аби дівчина побачила, перш за все душу, та внутрішній світ, а зовні все можна змінити», — розповідає Влад.

З такою метою хлопець і завітав на телешоу. Психологи підібрали йому  в пару дівчину, у якої також є зайва вага (зараз вона важить 95 кг), аби вони могли разом змінюватись і підтримувати одне одного.  Так, 26-річну Руслану відправили на побачення до Влада. Дівчина віолончелістка. Грає і викладає це мистецтво, але в неї також не було побачень.

pol_fat_in_19_09_1

«Скажу відверто. Одразу, як тільки я побачив Руслану, зрозумів, що це не моє. І справа не тільки у вазі. Просто це не моя людина, не мій типаж. Щось не «спалахнуло» між нами, тому не клеїлись розмови та спілкування», — відверто ділиться Влад.

Скандал

Після того, як Влад відмовився гуляти мостом, ситуація на проекті стала напруженою.

Психолог проекту Наталія Холоденко захотіла вказати Владу на його помилки. Хлопцеві підготували випробування, яке мало б позбавити його минулих образ і навчити рухатись далі. Але Влад тут поводився зухвало.

«Я не скажу, що я відверто був грубий. Ви розумієте, як телебачення може по-різному показувати те, що було у  кадрі. Я до останнього не знав, що я вилітаю з проекту. Дізнався тільки тоді, коли мені вручили квиток на потяг. Але я не про що не жалкую. Це досвід. А от враження від «Половинок» залишилось суперечливе, адже все, що ми бачимо на екрані треба ділити на два. В мене був навіть конфлікт з командою, але все завершилось порозумінням», — каже хлопець.

21753171_1298750933583642_2439387261730250137_o

Експерти не побачила сенсу, щоб  Влад продовжив участь у проекті. Хлопця попросили залишити проект. «Ти думаєш, що тебе ранять, а насправді ти сам не бачиш почуттів інших людей.  Я вважаю, що ти не готовий до змін і стосунків»,-  прокоментувала Наталія Холоденко.

Зірка реаліті

Для Влада це не перша спроба побудувати щось на телеефірі. До цього він тричі намагався потрапити на проект «Зважені та щасливі», але йому відмовляли через «неформатність»

«Можливо, я був втомлений і не справив враження активного та веселого героя», — каже Влад.

Брати участь у телепошуках кохання хлопець більше не прагне, а от стати героєм якогось розважального шоу, мріє.  Призупинив Влад наразі і заняття у спортзалі – не вистачає часу. Але вже в жовтні обіцяє повернутися до тренажерів. Паузу взяв і в особистому житті.

«Я завжди спілкуюся з дівчатами, але далі флірту це не заходить. Пару разів пили каву. Для мене не проблема познайомитись на вулиці. Але для цього дівчина повинна запасти мені в душу!», — ділиться Влад.
Попереду у дніпрянина грандіозні плани – новий проект на роботі, відвідини спортзалу та, нарешті, зустріч з тією, яка підкорить його норовливий характер.

Дарина Сухоніс