До Дніпра приїдуть кращі архітектори України

Кращі архітектори України зберуться у Дніпрі для створення ідей комфортного міського середовища. Повідомляють у прес-службі міської ради.

З 16 по 21 грудня у Дніпрі проходитиме Всеукраїнський архітектурний форум «Міста України – 2019». На з’їзді зберуться провідні архітектори з Дніпра, Одеси, Харкова, Києва, Вінниці, Тернополя та Львова. Про це під час пресконференції повідомила організаторка форуму, директорка КП «Школа сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура» ДМР Яна Куницька.

Форум матиме три напрями: професійний воркшоп, цикл лекцій від провідних архітекторів і виставка проєктів 950х600. Щовечора обговорити результати воркшопу та послухати лекції запрошуються: студенти, архітектори та просто містяни.

Цікавинкою заходу є воркшоп, у ході якого команди архітекторів створюватимуть пропозиції щодо удосконалення міського простору. Цього року учасники працюватимуть над майданчиком у межах трьох вокзалів: річкового, залізничного та автобусного.

«Щодня йтиме робота над проєктом, який би у реальному житті створювався протягом декількох місяців. Це екстремальні умови, адже за 5 днів створити життєздатний проєкт майже неможливо, але цікавий свіжий погляд на міське середовище ми отримаємо. Важливо, щоб матеріали воркшопу обговорювалися також з містянами. Ми проводимо роботу насамперед для того, щоб нам всім було приємно та комфортно жити у рідному місті», – зазначив архітектор, член правління Дніпропетровського обласного відділення Національної спілки архітекторів України Олексій Образцов.

Особливістю форуму є його відкритість. Відвідувати захід і брати участь в обговореннях можуть усі охочі. Вхід вільний. Урочисте відкриття Всеукраїнського архітектурного форуму «Міста України — 2019» відбудеться 16 грудня у Будинку архітектора (вулиця Михайла Грушевського, 1).