До комунальної власності Дніпра передано відомий центр (фото)

До комунальної власності Дніпра область передала спеціалізований клінічний центр матері і дитини ім. проф. Руднєва. Тепер він став багатопрофільною лікарнею. Там надають допомогу хірургічного, ортопедичного, травматологічного, нейрохірургічного профілю. Загалом у лікарні 15 відділень. Комплексну медичну допомогу отримують від народження і до 18 років, зокрема й ті малюки, які народилися в критичних станах та потребують невідкладної допомоги, реанімаційних заходів; діти, які народилися передчасно, з вродженими вадами розвитку і потребують оперативного втручання.

Центр матері та дитини_Дніпро

Таким чином у місті сформовано єдиний медичний простір для надання комплексної допомоги дітям. Хоча лікарня фінансується НСЗУ, також буде і фінансова підтримка з міського бюджету в рамках комплексної програми «Здоров’я населення міста Дніпра» на 2018-2022 рр.

Центр матері та дитини_Дніпро

У міській багатопрофільній клінічній лікарні матері та дитини ім. проф. Руднєва реконструйовано педіатричний та хірургічний корпуси. Тут сучасний ремонт, палати у стаціонарах з усіма зручностями. Операційні обладнані фільтрацією повітря для цілковитої стерильності, новітнім устаткуванням, яке дозволяє проводити операції, зокрема й лазерним і лапароскопічним методом.

Центр матері та дитини_Дніпро

Справжня родзинка лікувального закладу – кабінет нейрофункційних досліджень та телемедицини, якого нема ніде в Україні.

Центр матері та дитини_Дніпро

«Тут унікальне обладнання, яке дозволяє нам проводити нейрореабілітацію дітей з уродженими вадами розвитку. Тобто після хірургічного втручання маленькі пацієнти тут проходять абілітацію, коли створено функцію, якої при народженні не було. Також за допомогою екрана можна відстежувати, як вони виконують певні процедури вже вдома і одночасно отримують рекомендації від лікарів», – розповів генеральний директор міської багатопрофільної клінічної лікарні матері та дитини ім. проф. Руднєва Ігор Македонський.

Центр матері та дитини_Дніпро

Генеральний директор також додав: cеред іншого, у планах – проведення декількох реконструкцій, зокрема й неонатального відділення.

Центр матері та дитини_Дніпро