До обласної лікарні імені Мечникова доставили поліцейського із Краматорська

Краматорський поліцейський відпочивав після роботи, аж раптом став свідком справжнього свавілля. Прямо на вулиці четверо невідомих жорстоко били чоловіка. Без вагань 24-річний Олександр Вєтров кинувся на допомогу потерпілому. Його врятував, а сам отримав серйозні травми. Нині народний герой йде на поправку. Відновити сили допомагають в обласній лікарні ім. Мечникова.

Олександр Вєтров працює у поліції Краматорська майже рік. До цього здобув освіту економіста, пробував себе у ролі адміністратора. Каже, завжди мріяв піднімати країну на новий рівень, то ж без вагань змінив професію.

Так само без вагань кинувся на допомогу, коли побачив, як у селі Ясногоровка, що біля Краматорська, лупцюють чоловіка. Четверо міцних бандитів намагалися його вбити. Олександру вдалося врятувати постраждалого, та сам він отримав серйозні травми голови.

«Відчув як чимось вдарили по голові. Заклало вуха, потекла кров. Вже потім дізнався, що вдарили сокирою. Вистачило сил набрати поліцію, товариші швидко приїхали та затримали зловмисників», – розповів Олександр Вєтров.

Хлопця доставили у лікарню Краматорська, далі – до Бахмута. Там надали необхідну меддопомогу.

«Як тільки стан стабілізувався – поліцейського транспортували до обласної лікарні ім. Мечникова», – розповіла радник голови Дніпропетровської ОДА Тетяна Губа.

У лікарні ім. Мечникова зробили обстеження, зауважив головний лікар Сергій Риженко.

«Зараз його стан задовільний. Все обійшлося», – зазначив головний лікар.

Колеги Олександра своїм героєм пишаються.

«Це великий приклад для багатьох співробітників поліції. Олександр був вихідний, міг не втручатися у ситуацію і просто викликати допомогу, але він виконав свій громадянський обов’язок. Він справжній герой сучасності», – сказав заступник начальника управління Краматорської патрульної поліції Олексій Нікіфоров, який приїхав до Дніпра навідати колегу.

Добавить комментарий