До регіональної Ради підприємців при ОДА звернулися перші сто бізнесменів

Старт власного бізнесу, оформлення грантової заявки, правові та бухгалтерські питання, нюанси податкового й земельного законодавств. За консультаціями до оновленої приймальні регіональної Ради підприємців при ОДА звернулися перші сто бізнесменів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Регіональна Рада підприємців – це майданчик для діалогу бізнесу, влади та громадськості, який тривалий час існував лише на папері, – зазначив Валентин Резніченко. – Зміни прийшли після Стратегічної сесії. Її учасники запропонували змінити підхід до роботи Ради. У цьому наші думки співпали. Ми звикли працювати на результат, тому оновили її склад. Тепер це майже три десятки фахівців зі всієї області, і жодного чиновника».

При Раді підприємців вже майже місяць працює приймальня. Спеціалісти-експерти та представники громадських організацій консультують бізнесменів та простих мешканців області. Коло питань широке – від організації експорту й маркетингу до будівництва та фінансів.

Звернутися за порадою можна щодня з 10.00 до 16.00, крім вихідних за телефоном (056) 770-90-35 або електронною поштою rr.business@dp.gov.ua. Підприємців чекають за адресою: Дніпро, облдержадміністрація, пр. Поля, 1, каб. 308.

«Як зареєструвати громадську організацію, з чого почати власний бізнес, що робити при підвищенні цін на оренду торгівельних площ. З такими питаннями найчастіше звертаються до регіональної Ради підприємців. Є й нестандартні прохання. Наприклад, допомогти у влаштуванні на роботу у селі, – розповідає керівник регіональної Ради підприємців Дніпропетровської області Микола Шевченко. – За місяць роботи маємо вже близько 100 звернень. Половина з них потребували лише консультацій. Їх наші спеціалісти надали одразу. Над рештою питань працюємо. Це, зокрема, організація різноманітних семінарів для підприємців».

Серед спільних проектів Ради і бізнесменів – зустріч аграріїв з підприємцями, семінари з управління фінансами та виходу на європейський ринок. У найближчих планах – проведення Дня підприємця та конференція щодо безпеки бізнесу. Остання запланована на вересень.

Добавить комментарий