До створення ОСББ дніпропетровців стимулюватимуть коштами на ремонти будинків

Відремонтовані підвали, ліфти та дахи, палісадники і дитячі майданчики – так заохочуватимуть об’єднання співвласників багатоповерхівок регіону. А розпочнуть з тих, хто сьогодні уклав Меморандум про співпрацю з ОДА. Це представники ОСББ Дніпропетровська, Павлограда, Новомосковська, Кривого Рогу.

«Ми хочемо реально підтримати тих людей, які зробили перші кроки для самоорганізації свого будинку. На них очікують відремонтовані дороги, світлі під’їзди, працюючі ліфти та багато іншого. Роботи розпочнуться вже цього року. А ті, хто ще не створили об’єднання співвласників багатоповерхівок мають розуміти, що вони втрачають. Різниця буде очевидна», – сказав директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ОДА Андрій Коломоєць.

Тамара Мирошниченко, представник одного з об’єднань співвласників багатоповерхівок Дніпропетровська, поділилася своїм досвідом.

«Деякі люди не усвідомлюють, що є власниками не лише квартири, але й цілого будинку. Про нього теж треба дбати. І краще, ніж самі мешканці, зробити це ніхто не зможе. Звісно, залагодити проблеми, які ЖЕКи не вирішували 30-40 років важко. Але для цього ми й підписали Меморандум з ОДА. Нам нададуть реальну підтримку у реалізації наших планів. Розпочнемо з ремонтів підвалів, ліфтів та дахів», – сказала вона.

В області 1124 об’єднання співвласників багатоповерхівок. Зараз це 7% від загальної кількості будинків.

Залишити відповідь