Орденом «За мужність» нагородили бійця АТО з Криничанського району. Посмертно

В руки, які звикли до роботи на землі, він взяв зброю – щоб захистити свій дім та сім’ю. Війна на сході змусила Олега Литовченка з Криничанського району перекваліфікуватися з механізатора на розвідника. Артилерійський обстріл забрав життя сміливого хлібороба минулого вересня. Майже рік потому Президент України підписав указ про присвоєння герою ордену «За мужність»  ІІІ ступеня. Державну нагороду отримала родина бійця. Про це повідомили в Криничанській РДА

 41-річний Олег Литовченко працював механізатором в товаристві «Агросвіт» та мав велику родину: батьків, брата, дружину та двох діточок. Проте коли потрібно було боронити рідну землю, не зміг залишитися вдома.  Служив у розвідувальному батальйоні 17-ї танкової бригади. Через півтора місяці в АТО життя Олега забрав артилерійський обстріл поблизу села Калинове Луганської області.

Поховали героя у рідному селі Єгорівка. Побратими згадують  молодшого сержанта, як мужнього і відважного чоловіка. Рідні – як люблячого сина, брата, чоловіка та батька. Земляки кажуть, що його подвиг – гордість та приклад для всієї громади.

Минулого року учні Червонопромінської школи писали листи захисникам Вітчизни у зону АТО. Серед них був і лист донечки Олега, старшокласниці Регіни. Вона повідомляла про втрату свого тата і прохала бійців мужньо триматися на передовій. Через волонтерів військовослужбовці розшукали Регіну та зателефонували дівчині – щоб підтримати та побажати успіхів у навчанні.

Портрет Олега Литовченка розміщено на районній дошці пам’яті Героїв Небесної Сотні та земляків-криничанців, загиблих у зоні АТО.

Добавить комментарий